حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

درباره ساسان دژ

شرکت ساسان دژ در سال 1374 فعالیت خود را آغاز نمود. در سال های ابتدایی تأسیس، این شرکت توانست با ارائه محصولات با کیفیت رضایت مشتریان بسیاری را به دست آورد. سال 1378 جهت بهبود کیفیت و عملکرد، نرم افزاری مطابق نشریه 94 طراحی گردید، که منجر به محاسبه صحیح سطح مقطع و برآورد دقیق هزینه تولید به صورت نرم افزاری گشت.

توسعه این نرم افزار سبب شد تا با دادن اطلاعاتی در مورد اندازه تیرچه، بار و ارتفاع موردنیاز، به سرعت قیمت آن تخمین زده شود و کالای مورد نیاز مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن، با بالاترین کیفیت در اختیار وی قرار گیرد که همین عامل باعث پیشرفت چشمگیر این کارگاه نوپا در آن زمان گردید. به گونه ای که موفق شد نام خود را در زمره نام های معتبر در صنعت ساختمان قرار دهد و گوی سبقت را از بسیاری از بزرگان این عرصه در آن زمان برباید چرا که اکثر کارگاه های تیرچه و بلوک با استفاده از روش سنتی خود، پاسخگوی نیاز مشتریانشان نبودند.

فروش تیرچه در ساسان دژ
فروش بلوک در ساسان دژ

گروه توليدي تيرچه بلوك ساسان دژ ، از فعالان باسابقه در توليد قطعات پيش ساخته بتني است که با تکیه بر توان فنی و تخصصی و 30 سال تجربه‌ی موفق در فروش تيرچه و بلوك ، در راستای تامین نیاز مشتریان و خرید آگاهانه آن‌ها از بازار اصفهان و حومه فعالیت می‌کند. اين واحد توليدي با اتکا به پشتوانه سخت افزاری خود نظیر انبار به مساحت شش هزار متر مربع ،اسكروهاي مجزا جهت توزين دقيق سيمان مصرفي هر بلوك ،دپوي فعال محصولات وپرسنل متخصص و زحمتكش ،پله هاي ترقي را در عرصه تيرچه و بلوك يكي پس از ديگري طي نموده و با تضمین کیفیت محصولات، خدمات پشتیبانی تا لحظه تحویل و نیز ارائه خدمات ویژه به صورت اختصاصی، تلاش دارد تا تجربه خريد لذت بخشي را برای فعالان صنعت ساختمان فراهم نماید.

گواهینامه و پروانه ها
تلفن تماس